Jak zaplatit?

Jak získat slevový kupon?

Chcete-li zaplatit pouze 25% z ceny, kterou uvádíme v ceníku, je třeba, abychom o vás věděli a mohli vám zaslat slevový kupon. Proto nás, prosíme, kontaktujte, v nejkratší možné době se domluvíme a kód slevového kuponu vám zašleme. 

Jak objednat a zaplatit?

Máte-li slevový kupón již u sebe můžete v následujících pár krocích uskutečnit objednávku a platbu.

1. Přihlašte se na stránkách www.webnode.cz do systému Webnode a přejděte na administraci webu stisknutím oranžového tlačítka "Administrace webu".

2. Po stisknutí tohoto tlačítka se vám otevře okno, které vám sdělí, že zkušební doba vaší prezentace brzy skončí a zda si přejete aktivovat plnou verzi či ještě zůstat ve zkušební době. Kliknete na levou část okna "Aktivovat plnou verzi".

3. Poté se vám zobrazí nabídka prémiových služeb. Vyberete balíček Mini kliknutím na šedé tlačítko "Koupit".

4. Na další stránce již uvidíte samotnou objednávku. Nejprve vyplníte, na jak dlouhý časový úsek (1, 2 roky, 5, 10 let) si přejete prezentaci zaplatit (čím delší časový úsek, tím nižší částka za rok).

 

5. Následně využijete slevový kupón. Zaškrtnete políčko "Mám dárkový poukaz (kupón  na slevu)" a vložíte do něj kód, který jsme vám zaslali. Aby fungoval, je třeba potvrdit jeho vložení kliknutím na tlačítko "Aktivovat". 

 

6. Poté zaškrtnete také políčko "Vyplnit fakturační údaje" a jak jinak, vyplníte fakturační údaje (údaje by vám měl poskytnout ten, kdo bude webové stránky platit, pravděpodobně tedy zřizovatel).

 

7. Dále vyplníte ještě způsob platby - Bankovním převodem a stisknete šedé tlačítko "Zaplatit".

 

8. V posledním kroku pak dojde k vygenerování údajů o platbě, které jsou zároveň zaslány na váš e-mail

Teď už zbývá jen částku uhradit a následně si užívat výhod, které tímto získáte:-)

Budete-li mít jakýkoliv problém,  kontaktujte nás!  Pokusíme se jej společně vyřešit.