Nejčastější otázky

Jak si vytvořit web pro knihovnu a získat pro něj vlastní doménu?

Na úvodní stránce naleznete rychlý, ze dvou kroků se skládající postup, jak si vytvořit webové stránky pro svou knihovnu. Následně se spojíme a případně doladíme detaily.

Jak upravovat vytvořené webové stránky?

Tvorba v systému Webnode, v němž se web tvoří, je snadná a intuitivní a zvládne ji i uživatel se základním znalostmi práce s počítačem. Pokud však patříte mezi ty, pro které je, alespoň na začátku, pohodlnější mít nějakého spolehlivého pomocníka, přehlednou a komplexní nápovědu s návody a tipy pro práci s vaším webem najdete na adrese webnode.info.

Nevím si s něčím rady, kdo mi pomůže?

Vždycky se může něco zvrtnout. Pokud nelze odpověď či řešení najít v nápovědě, rozhodně nás kontaktujte vámi preferovaným způsobem (kontakty) a společně na to určitě přijdeme.  

Web mám vytvořený, jak se do něj přihlásit?

Při registraci vašeho nového webu jste zvolili přihlašovací údaje - přihlašovací e-mail a heslo. Tyto údaje pak zadejte v přihlašovacím formuláři, podrobný obrázkový návod k přihlášení naleznete také v nápovědě Webnode.

Doména (webová adresa) nefunguje nebo nefunguje správně

Pokud nastane problém se zobrazováním webu na vaší doméně na .knihovna.cz (web se vůbec nezobrazuje, hlásí chybu, hlásí prošlý bezpečnostní certifikát apod.), co nejdříve nás kontaktujte a dáme vše co nejrychleji do pořádku. 

Nedaří se mi k webu přihlásit, co s tím?

Zde v nápovědě Webnode najdete seznam možných příčin a jejich řešení. Pokud zde odpověď  nenaleznete, určitě nás kontaktujte, společně na to přijdeme.

Jak získat slevový kupon pro web knihovny a objednat balíček?

O slevový kupon pro webové stránky knihovny si napište na webovky@knihovna.cz, posléze jej uplatníte při běžné objednávce v administraci - přesný návod na objednání balíčku a uplatnění kuponu.

Končí prémiové služby, jak je prodloužit?

Dejte nám o tom vědět, nejlépe na naši e-mailovou adresu webovky@knihovna.cz, zajistíme vám nový slevový kupon na další období.